LEŠTĚNÍ A KOREKCE LAKU 


JEDNOKROK

Základní korekce laku, která je nejvíce "vidět". Při jednokrokovém leštění je potřeba najít kompromis mezi broušením a leštěním laku, tak aby se odstranilo maximum poškození a přitom byl lak krásně lesklý. Zbavíte se tak drobných škrábanců z kartáčových myček (swirly), oxidace laku a hologramů. Na vyleštěný lak aplikujeme přírodní vosk nebo syntetický coating, s výdrží několika měsíců.


Doba trvání: 1-2 dnyOd 5000,- Kč

DVOUKROK

Dvoukroková metoda leštění přichází na řadu, pokud je potřeba použít hrubší kotouč a pastu pro odstranění středního poškození laku (škrábance z provozu, drobné oděrky atd..). Toto však v laku zanechá stopy po broušení, které je potřeba odleštit jemnou pastou do vysokého lesku. Na vyleštěný lak aplikujeme přírodní vosk nebo syntetický coating, s výdrží několika měsíců. Dvoukrok je vhodný jako příprava pro aplikaci keramické ochrany.


Doba trvání: 3-4 dny Od 9000 ,- Kč

VÍCEKROK

Opakované broušení a několikastupňové leštění laku pro dosažení maximálního výsledku. Vhodné jako příprava pro keramickou ochranu u vozů s velmi poškozeným lakem. Konečná cena je závislá na velikosti vozu, stavu laku a času stráveného prací na voze.


Doba trvání:  Dle stavu vozu, obecně desítky hodin. INTERIÉR


Variable

Cena čištění se odvíjí od doby strávené prací na voze nutné k dosažení očekávaného výsledku. Každému čištění interiéru předchází desinfekce ozonem.


Doba trvání: cca 4 - 10 hodin

od 2500,- Kč


Jsme plátci DPH.