LEŠTĚNÍ A KOREKCE LAKU 


JEDNOKROK

Základní korekce laku, která je nejvíce "vidět". Při jednokrokovém leštění je potřeba najít kompromis mezi broušením a leštěním laku, tak aby se odstranilo maximum poškození a přitom byl lak krásně lesklý. Zbavíte se tak drobných škrábanců z kartáčových myček (swirly), oxidace laku a hologramů. Na vyleštěný lak aplikujeme přírodní vosk nebo syntetický coating, s výdrží několika měsíců.


Doba trvání: cca 8 hodin6000,- Kč

DVOUKROK

Dvoukroková metoda leštění přichází na řadu, pokud je potřeba použít hrubší kotouč a pastu pro odstranění středního poškození laku (škrábance z provozu, drobné oděrky atd..). Toto však v laku zanechá stopy po broušení, které je potřeba odleštit jemnou pastou do vysokého lesku. Na vyleštěný lak aplikujeme přírodní vosk nebo syntetický coating, s výdrží několika měsíců. Dvoukrok je vhodný jako příprava pro aplikaci keramické ochrany.


Doba trvání: cca 15 hodin  10500 ,- Kč

VÍCEKROK

Opakované broušení a několikastupňové leštění laku pro dosažení maximálního výsledku. Vhodné jako příprava pro keramickou ochranu u vozů s velmi poškozeným lakem. Konečná cena je závislá na velikosti vozu, stavu laku a času stráveného prací na voze.


Doba trvání:  Dle stavu vozu, obecně desítky hodin. 


Ostatní služby

Leštění kol, chromů, aplikace keramické ochrany, tekutých stěračů, odstranění polepů, odstranění lokálního poškození na jednotlivých dílech, apod.


dohodou


INTERIÉR


Variable

Cena čištění se odvíjí od doby strávené prací na voze nutné k dosažení očekávaného výsledku. Každému čištění interiéru předchází desinfekce ozonem.


Doba trvání: cca 4 - 10 hodin

od 2500,- Kč


Jsme plátci DPH.