RUČNÍ MYTÍ

Ruční mytí je daleko šetrnější než kartáčové myčky. Ručním mytím se poškození laku sníží na minimum a při použití správného způsobu mytí a vybavení, je poškození laku téměř nulové. Lak vozu lze vyčistit dokonale pouze ručně. K ručnímu mytí patří i ruční sušení vozu. Nejdříve vyfoukáme kompresorem vodu v záhybech a ve spárách a poté lak vysušíme utěrkou z mikrovlákna o vysoké gramáži, což zaručí nulové poškození laku.


ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Interiér Vám vyčistíme od stropnice po tapecírung pod koberečky, vyčistíme každý záhyb a štěrbinu, tak aby byl vůz dokonale čistý. Vyčištěné plasty a kůži naimpregnujeme a interiér provoníme jednou z mnoha vůní dle vlastního výběru. Interiér vydesinfikujeme ozonem, který spolehlivě zabije choroboplodné zárodky a viry a odstraní nežádoucí pachy. 


KOREKCE A LEŠTĚNÍ LAKU

Lak vozu je každý den vystaven vnějším vlivům, ať už jde o kyselý déšť, poletující rez, prach, ptačí trus nebo nepozorný člověk na parkovišti před supermarketem. Ochranná vrstva laku, tzv Clear Coat, je těmito vlivy porušována a zanášena nečistotami. To má za následek zmatnění barev a méně odlesků. Renovací laku je poškozená část ochranné vrstvy zbroušena a následně vyleštěna do maximálního lesku.


RENOVACE SVĚTLOMETŮ

Stejně jako lak, tak i  světlomety scházejí vnějšími vlivy a časem zmatní. Snížená účinnost světlometů vážně ohrožuje bezpečnost na silnici a Váš vůz v takovém stavu nemusí projít technickou kontrolou. Rádi Vám světlomety zrenovujeme a vrátíme je do původního stavu.


OCHRANA LAKU

Ochranou laku rozumíme nanášení keramických vrstev, glazur, sealantů a vosků na karoserii, které chrání lak před klimatickými podmínkami, špínou, UV zařením, ptačím trusem a podobně. Jednoduchým způsobem tak výrazně zpomalíte stárnutí vozu a zvýrazníte lesk a hloubku laku.